V rámci letošního ročníku Open Access Week pro vás chystáme praktické semináře

Pátek 1. říjen 2021, 8:21

Poslední říjnový týden (25. – 31. 10. 2021) proběhne již tradiční mezinárodní propagační akce na podporu otevřeného přístupu k výsledkům vědeckého výzkumu s názvem Open Access Week.

Letos se do ní po roční pauze opět zapojuje i Knihovna UP, která na pondělí 25. 10. a úterý 26. 10. chystá semináře, na nichž vystoupí odborníci, kteří se tématům Open Science na Univerzitě Palackého věnují.

Program OPEN ACCESS WEEK 2021 v Knihovně Univerzity Palackého

CO:  Otevřená věda? Open access a open data ve zkratce.
KDY: pondělí 25.10., 13.00-14.00 hod., KDE: Zbrojnice, počítačová učebna č. 166
KDO:
Sylvie Sommerová, koordinátor Open Science (KUP)

CO: Repozitář na UP - současnost a budoucnost
KDY: v pondělí 25.10., 14.00 hod., KDE: Zbrojnice, počítačová učebna č. 166
KDO: Lukáš Walek,
manažer pro výstupy ve vědě a výzkumu (Oddělení vědy a výzkumu UP)

CO: Jak prakticky na management dat? Nástroje a zkušenosti.
KDY: úterý 26.10., 13.00-14.30, KDE: Zbrojnice, počítačová učebna č. 166
KDO: Tereza Motalová,